Jesteśmy przekonani, że najbardziej kompleksowe, przyjazne środowisku produkty powstają na bazie naturalnych składników. Wychodzimy z założenia, że środki czystości powinny być skuteczne oraz zdrowe dla użytkowników i nieszkodliwe dla środowiska.

Nasze wyroby charakteryzują się najwyższą jakością – są wydajne i skuteczne z jednoczesnym poszanowaniem otaczającego nas środowiska.

Receptury produktów OnlyEco zostały opracowane z myślą o wszystkich, którzy chcą zapewnić zdrowie dla siebie i całej rodziny, jednocześnie mając na uwadze dobro otaczającego nas środowiska. Produkty z portfolio marki OnlyEco składają się przynajmniej z 99% składników pochodzenia naturalnego. Nasi konsumenci nie muszą obawiać się o bezpieczeństwo – w produktach nie stosujemy niepożądanych substancji takich jak: SLS, NTA, EDTA, PEG, parabeny, substancje petrochemiczne, barwniki, syntetyczne kompozycje zapachowe, enzymy, fosforany, siarczany, formaldehyd, chlor, wybielacze optyczne i chemiczne. Wersje hipoalergiczne produktów nie zawierają również olejków i substancji zapachowych.

ekologiczne środki czystości OnlyEco Labolatorium Naturella

Nasza produkcja odbywa się w zakładach na terenie Polski i jest podporządkowana restrykcyjnym normom Unii Europejskiej. Kosmetyki oraz środki czystości wytwarzane są w kontrolowanych i sterylnych halach produkcyjnych, podlegając kontroli jakości i bezpieczeństwa, które wykonywane są także przez niezależne instytucje.

Stałymi badaniami jakościowymi są oczywiście objęte, wszystkie wytwarzane produkty, pod kątem zgodności z wzorcem i bezpieczeństwa użytkowania.

Receptury i same produkty są badane przez niezależne instytucje i laboratoria pod kątem bezpieczeństwa i funkcjonalności.