Czysta natura

Środki czystości OnlyEco tworzy i oferuje polska firma - Laboratorium Naturella. Nazwa naszej firmy łączy w sobie dwa główne obszary działalności: badawczo-rozwojową i czerpanie unikalnych właściwości z natury. Nasza aktywność skupia się na opracowywaniu metod pozyskiwania nowych surowców i zastosowaniu ich w recepturach produktów.

Za cel swojej działalności stawia sobie uzyskanie ekologicznych składników, które nie szkodzą środowisku. Wychodzimy z założenia, że środki czystości to zdrowie dla natury. Dlatego nasze receptury zawierają przynajmniej 99% składników pochodzenia naturalnego oraz są biodegradowalne, jednocześnie zapewniając wysoką efektywność działania. Firma wyznaje zasadę “więcej=mniej”, więcej zdrowia i ekologicznych rozwiązań oznacza mniej negatywnego wpływu na środowisko.

ekologiczne środki czystości OnlyEco Labolatorium Naturella

Nowoczesne, ekologiczne i bezpieczne produkty

W portfolio Laboratorium Naturella znajdują się dwie marki: OnlyEco - oferująca ekologiczne środki czystości oraz OnlyBio, czyli produkty przeznaczone do kompleksowej pielęgnacji ciała dorosłych i dzieci od pierwszego dnia życia.

WIĘCEJ
ekologiczne środki czystości OnlyEco Labolatorium Naturella

Doświadczona kadra

Nasze produkty to efekt finalny pracy specjalistów z wielu dziedzin. Wieloletnia praktyka związana z produkcją tradycyjnych kosmetyków i chemii gospodarczej oraz stała analiza ich negatywnego wpływu na zdrowie i naturę sprawiają, że z pełną świadomość oferujemy konsumentom produkty przyjazne środowisku oraz bezpieczne dla ludzi.

WIĘCEJ
ekologiczne środki czystości OnlyEco Labolatorium Naturella

Pionierzy w swojej dziedzinie

Laboratorium Naturella jest pierwszym w Polsce i jednym z nielicznych na świecie producentem biosurfaktantów. To właśnie na ich bazie powstają nasze produkty.

WIĘCEJ

Korzystamy z wiedzy teoretycznej oraz praktycznej kompetencji specjalistów z różnych dziedzin. Dzięki bogatemu i wieloletniemu doświadczeniu zyskali oni świadomość negatywnego wpływu klasycznych produktów na zdrowie ich użytkowników oraz środowisko. Pozwoliło to im w fachowy sposób przygotować ofertę zdrowych i bezpiecznych produktów, działających efektywnie i przyjaźnie dla użytkowników.

Przywiązujemy wagę nie tylko do bezpieczeństwa zdrowotnego i środowiskowego receptur, ale również do recyclingu opakowań, czy też niskiej energochłonności i zużycia wody podczas produkcji.

Nasza produkcja odbywa się w zakładach na terenie Polski i jest podporządkowana restrykcyjnym normom Unii Europejskiej. Kosmetyki oraz środki czystości wytwarzane są w kontrolowanych i sterylnych halach produkcyjnych, podlegając kontroli jakości i bezpieczeństwa, które wykonywane są także przez niezależne instytucje.