Czysta natura

Ewa Wójcikowska

 

Prezes Zarządu Laboratorium Naturella Sp. z o. o. przez całą karierę zawodową związana jest z branżą kosmetyczną, przeszła przez wszystkiej jej szczeble – począwszy od kierownika laboratorium badawczo-rozwojowego do prezesa zarządu. Jako członek zarządów firm była przede wszystkim odpowiedzialna za strategie i rozwój, działalność zakładów produkcyjnych, inwestycje, marketing, zakupy i sprzedaż.

Doświadczenie zdobywała prowadząc z sukcesami duże firmy kosmetyczno-chemiczne zlokalizowane w Polsce i poza jej granicami. Absolwentka Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej Politechniki Łódzkiej, Wydziału Ekonomii Politechniki Radomskiej na kierunku Zarządzanie oraz studiów podyplomowych MBA GFKM/Uniwersytet Erazma z Rotterdamu.

Jadwiga Wersocka

 

Główny Technolog ds. Środków Czystości posiadająca ponad trzydziestoletni staż pracy w laboratoriach badawczo-wdrożeniowych czołowych producentów produktów do utrzymania czystości w domu.

Kierowała laboratorium posiadającym wiele opatentowanych receptur i innowacji formuł wspieranych przez fundusze Unii Europejskiej. Absolwentka Wydziału Chemicznego Politechniki Wrocławskiej.

Dominika Pannert

 

Kierownik Laboratorium Badawczego, doświadczony, wieloletni pracownik działu badawczego i kontroli jakości. Absolwentka Akademii Techniczno-Rolniczej w Bydgoszczy na Wydziale Technologii i Inżynierii Chemicznej o specjalności: Technologia Organiczna.

Tomasz Zaceński

 

Odpowiedzialny za marketingowy aspekt projektu. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w identyfikowaniu potrzeb konsumentów i tworzeniu dostosowanej do nich oferty. Pracował przez ponad 14 lat w dziale marketingu dużego, krajowego producenta kosmetyków i środków czystości.

Wprowadził na rynek wiele produktów, które odniosły sukces rynkowy oraz były nagradzane przez organizacje konsumenckie i specjalistyczne czasopisma za swoją innowację, efektywność oraz cechy użytkowe. Absolwent Wydziału Ekonomii UT-H.